Staň se fanouškem Grilmena
 

Úvod »Grilovací NÁŘADÍ a NÁČINÍ» Grilovací nářadí BergHOFF Cubo 6


        

Grilovací nářadí BergHOFF Cubo 6

Sada grilovacího nářadí v kufříku - 6ks

na dotaz

 

Číslo produktu: Z091
Běžná cena 1 395 Kč (56 EUR)
Vaše cena bez DPH : 1 095 Kč (44 EUR)
Vaše cena s DPH (21 %):
1 325 Kč (54 EUR)

Kompletní specifikace

Výrobu této sady již bohužel výrobce ukončil. Doporučujeme místo ní nejnovější parádní sadu BergHOFF Essentials. Případně si vyberte podobnou sadu v kufříku se skvělým poměrem cena / kvalita - Berndorf Sandrik Collini, kde máte za podobnou cenu dokonce 10 nástrojů opět v hliníkovém kufru.

Základní sada grilovacího nářadí BergHOFF

Grilovací náčiní v elegantním hliníkovém kufříku pro všechny milovníky grilování. Značka BergHOFF, to je známka vysoké kvality, promyšleného designu a funkčnosti. Všechny nástroje jsou umístěné v praktickém hliníkovém kufříku. Díky tomu je najdete vždy na stejném místě a budete si je moci jednoduše přibalit kamkoli sebou.

Kufřík vám poskytne všechny důležité nástroje, které pro dobrou grilovačku potřebujete - celkem 5 ks nejčastěji používaných grilovacích nástrojů + hliníkový kufr. Nástroje jsou dostatečně dlouhé, bytelné, bezpečné a grilovnání s jejich pomocí bude pro vás vždy radostí.

Vyzkoušeno. Grilmen DOPORUČUJE!

Tuto sadu jsme sami otestovali a od té doby ji používáme při všech grilovačkách pro rodinu a přátele, protože je prostě skvělá. Asi nejpoužívanějším a nejpraktičtějším nástrojem z celé sady shledáváme obracečku Berghoff, která je dostatečně dlouhá (45cm), což je u našeho grilu Grilmen, kde se topí nejčastěji otevřeným ohněm, velice důležitá a žádaná vlastnost. Zároveň je obracečka bytelná a pevná, takže ji můžete použít místo špachtle i na seškrábání případných výpeků z povrchu grilovacího kamene při jeho čištění během nebo po grilování. Třešničkou na dortu u tohoto nástroje je zabudovaný praktický otevírák na lahve. Výborným pomocníkem na obracení steaků jsou také kleště, opět s dostatečnou délkou a výborně do ruky padnoucí rukojetí. Osvědčily se nám také velký nůž (ostrý jako břitva) a vidlička, se kterými můžete pohodlně nakrájet velké a vysoké steaky na plátky nebo rozdělit na menší kousky. Nástroje v akci můžete vidět i na fotkách výše.

Grilovací set BergHOFF Cubo 6 obsahuje:

1 x grilovací kleště (47 cm)
1 x velký nůž na barbecue (42,5 cm)
1 x velká vidlička na maso (47 cm)
1 x plochá obracečka s otevírákem na lahve (45,5 cm)
1 x marinovací štětec (47 cm)
1 x hliníkový kufřík

Výrobce: BergHOFF
Materiál: nerezová ocel
Rozměry (vnější): 50 x 20 x 8 cm
Hmotnost: 2,6 kg
Údržba: doporučeno ruční mytí

Yzc3Yz